Odhalte konstrukci našich domů

Ve firmě HP Domy jsme se rozhodli poodhalit trochu ze svého know-how a přiblížit vám způsob, jakým stavíme naše domy. Připravili jsme pro vás názornou vizualizaci, ve které si můžete prohlédnout jedno...

Více

Pozvánka na 57. ročník veletrhu Stavotech

Přijďte ve dnech od 28. 3. do 30. 3. na stavební a technický veletrh Stavotech Olomouc a zjistěte více o naší práci.

Více

Poslední volné novostavby v Čechovicích

Ve velmi žádané západní okrajové části města Prostějov, v městské části Čechovice vám nabízíme prodej poslední volné novostavby z celkových čtyř domů.

Více

Nový projekt Prostějov Domamyslická

Představujeme Vám náš nový projekt Prostějov Domamyslická, výstavbu osmi rodinných domů na klíč, s dispozicí 4+kk a o užitné ploše 116 metrů čtverečních.

Více

HP110 – nový projekt

Po několika žádostech jsme se rozhodli zvětšit náš úspěšný projekt dřevostavby HP90 a vznikl dům HP110.

Více

Pozvánka na Stavotech

Přijďte na stavební a technický veletrh Stavotech Olomouc, kde neoficiálně představíme náš nový projekt typového rodinného domu: HP110.

Více

Příprava a realizace

Co vše je potřeba udělat pro stavbu rodinného domu? Následující manuál Vás provede výstavbou krok za krokem.

Více

Stavební povolení

Pokud jste se rozhodli realizovat stavbu rodinného domu, vzniká vám povinnost zajistit si u stavebního úřadu stavební povolení.

Více

Úpravy typových domů

V případě, že dům, který jste si z naší nabídky vybrali, nevyhovuje zcela vašim představám, nabízíme vám možnost jeho úpravy.

Více

Golf Michalovice 2

Druhá etapa řadových domů v Michalovicích – 8 řadových domů se nachází na pozemku s JV orientací zahrad a je prostorově uspořádáno do jednoho bloku.

Více

Golf Michalovice

Po úspěšném projektu domů Na Vandrovce a Na Celně představujeme projekt 10 řadových domů v Mladé Boleslavi – lokalita Golf Michalovice.

Více

Řadové domy Na Celně

Po úspěšném projektu 5-ti řadových domů Na Vandrovce představujeme další projekt 14-ti řadových domů Na Celně – Mladá Boleslav.

Více