Kontaktujte nás

HP DOMY s.r.o.
Zastoupení Morava:
Tovární 1118/43
Olomouc

Zastoupení Čechy:
Na Radouči 1458
Mladá Boleslav

více kontaktních informací

Facebook
7 let na trhu Přes 200 předaných domů

Vila 1053

HP DOMY s.r.o. > Vila 1053

VILA 1053 exkluzivní moderní nízkoenergetický rodinný dům pro nejnáročnější, určený pro 4- až 5-člennou rodinu bezbariérové řešení díky minimálnímu počtu vnitřních nosných stěn je možná dobrá variabilita prostoru důsledně oddělená denní a noční část ve vstupní hale praktický vestavěný šatník velká dvojgaráž s prostorem na uskladnění kol a zahradní techniky reprezentativní obytný velkoprostor s krbem a nádherným prosklením do zahrady trendová kuchyně s barovým pultem opticky a funkčně navazuje na jídelnu a obývací pokoj exkluzivní velká terasa představuje ideální prostor pro rodinu v noční části jsou 3 dobře zaříditelné pokoje a dvě vybavené koupelny z ložnice rodičů je přístupný šatník, který svojí kapacitou uspokojí i ty nejnáročnější

obytné místnosti: 4
celková užitková plocha: 114,5 m2
zastavěná plocha: 181,5 m2
zastavěná plocha s přistavěnou garáží: – m2
celková obytná plocha: 81,1 m2
výška hřebene střechy: 3,6 m
obestavěný prostor: 662,2 m3
sklon střechy:
cena na klíč: na vyžádání


Uvedené ceny obsahují: projektovou dokumentaci vč. stavebního povolení (ohlášení stavby) základovou desku DPH dopravu po celé ČR stavbu na klíč ve vysokém standardu (použité standardy)


Uvedené ceny neobsahují: napojení domu na inž. sítě – bude v případě zájmu naceněno až po vypracování projektové dokumentace nebo dodání podkladů kuchyňskou linku a nábytek spotřebiče zpevněné plochy, nájezdy, oplocení finální úpravu terénu krbová kamna (krb. vložku)

NEZÁVAZNĚ a ZDARMA vás provedeme některou z našich staveb, upravíme dispozici dle vašich požadavků a zpracujeme cenovou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo návrhem termínu osobní schůzky, kde probereme více.

Orientační náklady na provoz domu: spotřeba el. energie pro dům s užitnou plochou cca 100m2 až 120m2 cca 2.000,- až 2.600,- Kč/měsíc vč. vytápění, všech běžných domácích spotřebičů , ohřevu TUV – více na osobní schůzce

KONTAKT pobočka pro Čechy – Ing. Marek Šimáně +420 721 941 375, marek.simane@hpdomy.cz

KONTAKT pobočka Morava – Ondřej Medvedík +420 724 379 075, ondrej.medvedik@hpdomy.cz

Přízemí:

Pohledy: