Kontaktujte nás

HP DOMY s.r.o.
Zastoupení Morava:
Tovární 1118/43
Olomouc

Zastoupení Čechy:
Na Radouči 1458
Mladá Boleslav

více kontaktních informací

Facebook
7 let na trhu Přes 200 předaných domů

Společnost HP DOMY

HP DOMY s.r.o. > Společnost HP DOMY

Proč stavět s námi?

Naším cílem je poskytnout klientům v této uspěchané době nový rodinný dům zcela bez starostí a jakéhokoliv zařizování. Vše hravě zvládneme za vás. Nabízíme nejen profesionální přístup a zkušenosti, ale také veškeré doplňkové služby tak, aby se už stačilo jen nastěhovat.

Naše služby:

  • Poradíme Vám: Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme schopni nalézt optimální řešení právě pro Vás. Pomůžeme Vám s výběrem pozemku, pokud ještě žádný nemáte, nebo s výběrem vhodného domu, který bude na Váš pozemek přesně pasovat z hlediska světových stran i z hlediska designu. Jsme zvyklí ke každému klientovi přistupovat zcela individuálně.
  • Upravíme typový projekt: V nabídce máme širokou škálu nejoblíbenějších typových projektů, zrealizujeme pro Vás však i ostatní projekty od společností Euroline, Gservis a jiných. Pokud v typovém projektu zatoužíte po dalších úpravách, nic pro nás není problém. Další možností je individuální projekt, který bude odpovídat přesně Vašim přáním.
  • Vyřídíme za Vás stavební povolení: Víme, jak obtížné je mnohdy zajistit veškerá povolení ke stavbě. Jediný chybějící dokument může termín začátku stavby odsunout i o několik měsíců. Pro co možná nejhladší průběh pro Vás zařídíme stavební povolení my, a to zdarma v ceně domu.Víme, jak obtížné je mnohdy zajistit veškerá povolení ke stavbě. Jediný chybějící dokument může termín začátku stavby odsunout i o několik měsíců. Pro co možná nejhladší průběh pro Vás zařídíme stavební povolení my, a to zdarma v ceně domu.
  • Zajistíme Vám výhodné financování: Na základě spolupráce s opravdovými experty na trhu hypoték – Gepard Finance, jsme pro Vás schopni zajistit nejvýhodnější financování a využít aktuálních nabídek bank. Zároveň Vám bude zaručeno včasné a bezproblémové čerpání hypotéky, což z našich zkušeností ve dnešní době všemožných finančních poradců stále není samozřejmostí.
  • Prezentujeme kompletní finální cenu: Jsme féroví, proto u nabízených domů prezentujeme oproti konkurenci vždy konečnou cenu, tzn. včetně základové desky, včetně DPH, projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení a vysokého standardu vybavení tak, aby bylo na první pohled vidět, kolik Vás stavba bude stát.
  • Ručíme za kvalitu

 

… Zkrátka, jsme tu pro Vás od návrhu projektu až po finální dokončení Vašeho vysněného domu.