Popis realizované stavby

Celý koncept tohoto projektu je postaven na jedinečné poloze v centru Mladé Boleslavi.

Rezidence vyjadřuje povahu města a zároveň respektuje soukromí. V okolí je bohatá občanská vybavenost (školy, školky, restaurace, nákupní středisko), předností je také blízká vzdálenost do parku Na Výstavišti. Důležitým atributem tohoto projektu je vzdušnost a prostornost, zároveň se však jedná o úsporné bydlení s minimálními náklady na energie.

Rezidence Havlíčkova obsahuje 24 bytů různých velikostí (1+KK, 2+KK, 3+KK, 4+KK). K většině bytových jednotek náleží balkón nebo terasa, samozřejmostí pak je kryté parkovací stání v podzemní garáži a sklepní kóje. V přízemí rezidence se nacházejí komerční prostory o celkové ploše 250 m2.

Dispoziční řešení bytů je záměrně zvoleno tak, aby poskytovalo velmi pohodlné bydlení. Na vstupní halu navazuje samostatné WC a koupelna. Za dvoukřídlými dveřmi je pak umístěn obývací prostor s vizuálně oddělenou kuchyní a dostatečně dimenzované ložnice.

Nákupem bytu v Rezidenci Havlíčkova získáte jedinečnou možnost pohodlného a příjemného bydlení v klasickém městském bytovém domě vystavěném podle posledních trendů současné architektury, která nepodléhá krátkodobým módním vlivům. Jedná se o projekt se stabilní architektonickou hodnotou.