HP110 – nový projekt rodinného domu

Po několika žádostech jsme se rozhodli zvětšit náš úspěšný projekt dřevostavby HP90 a vznikl dům HP110.

Více

Pozvánka na 53. ročník Stavotech Olomouc

Přijďte ve dnech od 30. 3. do 1. 4. na stavební a technický veletrh Stavotech Olomouc, kde neoficiálně představíme náš nový projekt typového rodinného domu: HP110.

Více

Postup přípravy a realizace rodinného domu

Co vše je potřeba udělat pro stavbu rodinného domu? Následující manuál, obsahující odkazy na podrobnější informace ke každému bodu, Vás provede výstavbou krok za krokem.

Více

Vyřízení stavebního povolení

Pokud jste se rozhodli realizovat stavbu rodinného domu, vzniká vám povinnost zajistit si u stavebního úřadu stavební povolení.

Více

Úpravy typových domů

V případě, že dům, který jste si z naší nabídky vybrali, nevyhovuje zcela vašim představám, nabízíme vám možnost jeho úpravy. Na základě vašich požadavků upravíme dům tak, aby vám plně vyhovoval.

Více

Řadové domy Golf Michalovice 2

Druhá etapa řadových domů v Michalovicích – 8 řadových domů se nachází na pozemku s jihovýchodní orientací zahrad a je prostorově uspořádáno do jednoho bloku.

Více

Řadové domy Golf Michalovice

Po úspěšném projektu 5 řadových domů Na Vandrovce a 14 řadových domů Na Celně představujeme projekt 10 řadových domů v Mladé Boleslavi – lokalita Golf Michalovice.

Více

Řadové domy Na Celně

Po úspěšném projektu 5-ti řadových domů Na Vandrovce představujeme další projekt 14-ti řadových domů Na Celně – Mladá Boleslav.

Více

Rezidence Havlíčkova

Celý koncept tohoto projektu je postaven na jedinečné poloze v centru Mladé Boleslavi. Rezidence Havlíčkova obsahuje 24 bytů různých velikostí (1+KK, 2+KK, 3+KK, 4+KK).

Více